Teenused

• Peielaua teenus

Peielaua teenus sisaldab ruumide kasutamist, toitlustamist ja teenindamist. Pakume erinevaid menüü varjante, milles lepitakse iga sündmuse juures täpsemalt kokku.

• Pidulaua teenus

Pidulaua teenus sisaldab ruumide kasutamist, toitlustamist ja teenindamist. Pakume erinevaid menüü varjante, milles lepitakse iga sündmuse eel täpsemalt kokku.

• Kohvilaud

Kohvilaua teenus on lihtne värskenduspaus, mis sisaldab ruumide kasutamist, kohvi, tee ning midagi kõrvale.Kohvilaua toiduvalik lepitakse iga sündmuse eel täpsemalt kokku.

• Lõunasöök

Lõunasöök on üks tugev toidupaus: supp ja/või praad +magustoit. Pakume erinevaid menüü varjante, milles lepitakse iga sündmuse eel täpsemalt kokku.

• Laagriteenus

Pilistvere pakub komplektset laagriteenust toitlustuse, majutuse, maja ja territooriumi kaustamisega. Magamiskohti on 45-le inimesele. Ööbimiseks on vajalik isiklik voodipesu või magamiskott.

Teenus sisaldab terve maja kastust: erinevad ruumid, esitlustehnika, pabertahvel, muusikariistad, wifi, territooriumi kasutus, spordiväljakud, ujumise võimalus, saun, lõkkeplatsid.

3 toidukorda päevas, lisatellimisel kohvipausid

• Ruumide võimalused

Suur saal: 70 inimest

Väike saal1 : 20 inimest

Väike saal2 : 25inimest

Põhja verandaruum: 25 inimest

Lõuna verandaruum: 10 inimest

Memento tuba: 12 inimest

Vello ruum: 10 inimest

• Suveköök

Suveköök on 243m2  suurune varjualune, kus on sisse ehitatud pizzaahi ning puupliit. Seal all on võimalik korraldada lõunasööke,välis-seminare,kokkutulekuid, laste sünnipäevi.

Ruumi saab kujundada vastavalt  vajadustele. Suveköök mahutab ligikaudu 150 inimest.

• Majutamine

Pastoraadis on võimalik ööbida.

Võimalus on tellida hommikusööki. Köögi kasutamise võimalus.

• Suvekohvik- avatud terrassiga

Ingli kohvik on Pilistvere noorte sotsiaalne ettevõtlusprojekt. Tegutseme vabatahtlikkuse alusel saades häid teadmisi ja väärtuslikku kogemust tulevikuks.Kohviku tulu läheb Pilistvere noortetöö toetuseks – laulukoor, noorteõhtud, väljasõidud ja koolitused.Lisaks kohvikuhõrgutistele saab siit laenutada vesijalgrattaid ja kanuusid. Soovime luua head keskkonda mõistlikuks ajaveetmiseks. Oleme avatud suvekuudel ilusa ilmaga 12-21-ni.

• Terrassil on võimalik pidada kohvilaudu, lõunasööke, koosolekuid. Kohviku terrass mahutab 70 inimest.

• Telkimine-puhkeala

Telkimiseks on võimalik kasutada pastoraadi ning järveäärset ala. Järve kaldal on rand võrguplatsiga, lõkkeplats ning wc. Järvesaarel on suur külakiik ning lõkkeplats. Pastoraadi alal on telkimisplats, kus on eraldi wc/dušši majake. Lisaks rendime välja palksauna järvekaldal koos lõkkeplatsiga.

– Vabatahtliku annetusena saab pastoraadi juurest lõkkepuid

• Parvesauna rent

Parvesaun mahutab 10 inimest,leiliruum mahutab max 6 inimest. Saunasoe tuleb ise kütta, puid saab pastoraadimaja juurest.

• Pilistvere esitlus ehk giiditeenus

Põhjalik ülevaade:

• Ajaloolise kirikumõisa püsinäitusest: Eesti saatusest Nõukogude okupatsiooni ajal. ( repressioonid, massimõrvad, küüditamised, elu vangilaagris ja Siberis..ja metsas, punkris)
  • 13.sajandist pärit maakirikutest kõrgeima torniga Pilistvere kirikust, mis on Nõukogude Liidu esimese demokraatliku partei-Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei sünnikodu. Kus tegutses rahvusliku vabadusvõitluse eestvedaja kirikuõpetaja Vello Salum.
  • Kommunismiohvrite memoriaalist – Pilistvere kivikangur
  • Pilistvere kalmistust – Vabadussõja ausammas, üks neljast nõukogude hävitustööst pääsenuist ning eesti riigi ühe rajaja Jüri Vilmsi hauamonument